Agronetto » Gold Corn s.r.o.
O nás
Mapa

Gold Corn s.r.o.

GOLD CORN s.r.o. vznikla v roku 2008, sídlo má registrované Komárne na Slovensku.

Zakladatelia sa už viac ako 30 rokov zaoberajú v rôznych formách podnikania používaním technológií sušenia a skladovania, inovácií a inštaláciou. Značnými referenciami disponujeme v Maďarsku, kde sme inštalovali viac ako 200 závodov, ďaľšie referencie máme na Slovensku, Rusku, Ukrajine, Rumunsku, Francúzku, Nemecku, Írsku aj na početných iných miestach. Na nami inštalované závody sú charakteristické vysoké technické štandardy a kvalitné prevedenie, trvanlivosť a spoľahlivosť, a v neposlednom rade energetická efektivita. Sme schopní nájsť riešenie sušenia pre akékoľvek produkty, materiál, tovar a uskutočniť zodpovedajúcu techniku sušenia.

Naša spoločnosť na základe požiadaviek investora/kupujúceho dohodnutým spôsobom, komplexne, od vyhotovenia projektu až po úplné ukončenie na kľúč, prevedie inštaláciu sušiarne a vyhotovenie technológie v poľnohospodárstve, priemysle, chemickom priemysle, potravinárskom priemysle a v iných odvetviach.Po uskutočnení miestnej obhliadky a dohode požiadaviek vyhotovíme komplexnú ponuku na inštaláciu všetkých komponentov sušiarenskej prevádzky. Ponúkame široký výber rôznych sušiarenských zariadení, ktoré v každom prípade je možné prispôsobiť k optimálnym technologickým požiadavkám kupujúceho a možnosti určenia úlohy, aby sa dosiahla garantovaná kvalita predmetu sušenia.

V prípade doplňujúcich technológií je možná variácia ponuky viacerých výrobcov k požadovaným procesným úlohám, potrebné čističky semien, zariadenia na manipuláciu s materiálom, iné doplňujúce zariadenia, s prihliadnutím na požiadavky zákazníkov.

K uskladneniu zrnitých plodín a k uchovaniu ich kvality ponúkame moderné, s vetraním zabezpečené rôzne silové nádrže a do sýpiek inštalovateľné a vmontovateľné vetracie a sušiace podlahy, ktoré zabezpečujú kvalitu skladovaných plodín.

Energia, ktorá sa spotrebúva pri sušení je v každom prípade jeden najdôležitejší komponent a treba sa snažiť o dosiahnutie najefektívnejších ukazovateľov, ktorým nami ponúkané technológie bez rozdielu sú vhodné a zodpovedajúce.
Viac
Kontakt
V predaji: 3 inzeráty
5 rokov v Agronetto
Telefónne čísla boli overené
Csilla Révész
Csilla Révész
Jazyky: slovenský, maďarský, anglický
Po - Pi 08:00 - 16:00
+421 911 31... Ukázať +421 911 316 171
Adresa
Slovensko, 94501, Komárno Slovensko, Komenského 22
Odoslať správu
Skontrolujte telefónne číslo: malo by zodpovedať medzinárodnému formátu a obsahovať kód krajiny.
Kontrolný kód
Inzeráty Gold Corn s.r.o.
Filter

3 inzeráty: Výsledok

Druh: Dátum umiestnenia
Dátum umiestnenia Dátum umiestnenia Najlacnejšie hore Najdrahšie hore Rok výroby - nové hore Rok výroby - staré hore
Cena Rok Kilometrový výkon Výkon
Dátum umiestnenia Dátum umiestnenia Najlacnejšie hore Najdrahšie hore Rok výroby - nové hore Rok výroby - staré hore
Obráťte sa na predajcu
cena na požiadanie
Skladovací box
Rok 2018 Kilometrový výkon Výkon
Slovensko
Obráťte sa na predajcu
cena na požiadanie
Triedička
Rok 2018 Kilometrový výkon Výkon
Slovensko
Obráťte sa na predajcu
cena na požiadanie
Triedička
Rok 2018 Kilometrový výkon Výkon
Slovensko